vrata2020

Záruky a garance Česká vrata vyrábíme na míru už více než 25 let

100% kontrola
nad výrobou

Díky vlastní výrobě zaručujeme vždy dostupné náhradní díly a rychlý servis.

Záruky a garance Česká vrata vyrábíme na míru už více než 25 let

 

Pokud není uvedeno jinak, platí záruka vždy od data podpisu smlouvy. Při prodloužených zárukách garantujeme dodání nového dílu (materiálu) či jeho opravu zdarma. Případná instalace a demontáž není předmětem prodloužených záruk.

Pro další informace nás kontaktujte.

Garážová vrata

Všechna garážová vrata vznikají pod rukama našich zaměstnanců v Bořeticích. Nedovážíme čínské výrobky, raději odebíráme kvalitní součástky od našich partnerů ze zemí Evropské unie.

 • Záruka 10 let
  Na panely garážových vrat Home, Delta, Praktik a Excellent dáváme svým zákazníkům automaticky 10letou záruku. Sami je vyrábíme, takže si hlídáme kvalitu. Záruka se vztahuje na tvar, pevnost i funkci panelu.

 • Prodloužená záruka 10 let
  Tuto záruku poskytujeme na kování a nepohyblivé části vrat Home, Delta, Praktik a Excellent, které se neopotřebují provozem. Záruka se tak nevztahuje na lanka, kolečka a pružiny.

  Podmínkou poskytnutí záruky je každoroční servisní prohlídka po dobu trvání záruční doby. Při těchto prohlídkách dopřejeme vašim vratům potřebnou péči a výrazně tak prodloužíme jejich životnost.
 • Záruka 5 let na pohony Marantec a Somfy
  Vyrábíme garážová vrata nejvyšší kvality a stejnou vlastnost jsme hledali i u dodavatelů pohonných jednotek. Našli jsme ji ve firmách Marantec a Somfy a tak s jistotou dáváme na jejich výrobky pro privátní sektor záruku 5 let (5 let a 3 měsíce od data výroby pohonu).

 • Záruka rychlého servisu
  Zaručujeme 100 % náhradních dílů skladem k dispozici do několika dnů po celém Česku i Slovensku.

Majitelům sekčních vrat Excellent v případě havárie a podobných nepříjemných situací garantujeme servisní zásah do 24 pracovních hodin.

Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se nám.

Předokenní rolety

V ceně předokenních rolet je profesionální zaměření okenních otvorů a následná odborná montáž. Můžeme vám tak garantovat 100% kvalitu.

 • Záruka 5 let na roletové systémy
  Předokenní rolety vyrábíme z prvotřídních materiálů, proto poskytujeme 5letou záruku na nosné nepohyblivé části rolet (vodítka, boxy, spodní lišty, revizní klapky), které nepodléhají opotřebení provozem. Záruka se vztahuje na barvu a tvarovou stálost použitých materiálů a platí i pro lamelu Al41R.

 • Záruka 5 let na elektropohony Somfy
  Kvalitu jsme hledali také u dodavatelů elektropohonů. Našli jsme ji u francouzské společnosti Somfy, která nám udělila známku Somfy Expert. Ta nás opravňuje k poskytnutí 5leté záruky na trubkové pohony rolet a rolovacích vrat.

 • Záruka 5 let na pohony Selve a Marantec
  Stejnou výhodu jsme získali také u německých výrobců Selve a Marantec. Pětiletá záruka se tedy vztahuje i na pohonné jednotky těchto značek.


Naši techničtí poradci vám rádi zodpoví jakýkoli dotaz. Kontaktujte je.

 

Venkovní žaluzie

Nejoblíbenější způsob venkovního zastínění si zaslouží nadstandardní záruky. Díky 100% kontrole nad výrobou vám je můžeme s klidným svědomím poskytnout.

Záruka 5 let
Na nosné nepohyblivé části žaluzií, které nepodléhají opotřebení (horní nosič, držák horního nosiče a krycího plechu, konzola vodicí lišty a vodicí lišty), vám automaticky poskytujeme pětiletou záruku.

 • Záruka 5 let
  Zvláštní záruku poskytujeme na povrchovou úpravu u lamel C80, S93, Z93, krycích plechů, vodicích lišt a všech lakovaných komponent. Záruka se nevztahuje na změnu barvy částí, nebo vyblednutí. Nezáleží přitom, zda změny způsobilo slunce, kondenzace, kyselý déšť, nebo jakýkoli jiný vliv počasí.

Máte jakýkoli dotaz? Rádi vám ho zodpovíme na telefonu nebo prostřednictvím e-mailu.

 

Vchodové dveře

Hliníkové dveře se vyznačují vysokou odolností a dlouhou životností. Garantujeme, že budou vypadat jako nové ještě dlouho po skončení záruky.

 • Záruka 5 let
  Jsme si jisti kvalitou hliníkových dveřních profilů, proto na ně poskytujeme 5letou záruku.

 • Záruka 2 roky
  Dvouletou záruku vám dáme automaticky na kování a dveřní výplně.

Více informací vám rádi podáme na naší infolince.